TVD - About Episode

1x22 Founders Day - Popis

14. června 2012 v 11:00 | Pocahontas
Den Zakladatelů konečně přišel. Všichni jsou zaneprázdněni posledními přípravami. Stefan se obává Damonova přístupu k Eleně, ale Elena se více zaobírá napravováním jejího vztahu s Jeremym. Jeremy má strach o Annu, ale není si jistý, že jejím plánem pro budoucnost je právě ON. Caroline si užívá den jako Královna oslavy, přesto se snaží pomoci Mattovi a Tylerovi dostat jejich přátelství do starých kolejí. Jonathan Gilbert si stanoví plán, který zakončí Den Zakladatelů chaosem, zničením a smrtí.

1x21 Isobel - Popis

14. června 2012 v 10:59 | Pocahontas
Isobel se vrátí do Mystic Falls a překvapí Alarica svým postojem a nároky na setkání s Elenou. Elena se s matkou setká, ale Isobel jí odmítá zodpovědět většinu otázek. Elena zjistí, že se Isobel nezastaví před ničím, dokud nezíská tajemný vynález Jonathana Gilberta, po kterém pátrá. Isobeliny nebezpečné požadavky nutí Stefana, Damona a Bonnie zakročit a pomoci Eleně.

1x20 - Blood Brothers - Popis

14. června 2012 v 10:58 | Pocahontas
Elena se dozví něco co se opravdu stalo, když byli Stefan s Damon přeměněni. Stefan a Damon se snaží vyrovnat se svou minulostí, oba bratři odhalí část své historie Eleně a ta se nakonec dozví pravdu o tom jak se stali upíry. Pearl vede nevhodný rozhovor s Johnatanem Gilbertem. Damon a Alaric se pokouší najít Johnatanuv vynález předtím než ho použije. Přátelství a flirtování mezi Jeremym a Annou stále roste.

1x19 - Miss Mystic Falls - Popis

14. června 2012 v 10:57 | Pocahontas
Elena a Caroline se zůčastní soutěže "Miss Mistic Falls"bojovat budou proti jiným dívkám z města například Tiny Fel a Amber Bradley. Elena je šťastná, že se Bonnie vrátila do města. Johnatan Gilbert se pokouší zastrašit Damona, ale jeho plán nemá ten správný účinek účinek. Damon zjistí, že Stefan skrývá nebezpečné tajemství, které by mohlo být nepříjemné pro všechny ve městě.

1x18 - Under Control - Popis

14. června 2012 v 10:56 | Pocahontas
Stefan se snaží dostat pod kontrolu novou situaci, Elena a Jeremy jsou překvapení návštěvou svého strýce Johnatana Gilberta . Alaric s Elenou povede velice nepříjemný rozhovor o její biologické matce Isobel. Damon se snaží zjistit proč se strýc Johnatan vrátil do města a přijde na něco nepříjemného. Incident na párty způsobí potíže mezi Mattem a Tylerem, a vztah mezi Mattem a jeho matkou Kelly dosáhne nového minima.Elena zklame, když se snaží utišit Jeremyhoa ten všechno vezme do vlastních rukou.

1x17 Let the Right One It - Popis

14. června 2012 v 10:55 | Pocahontas
Stefan je nucen udělat děsivou volbu. Když si Damon se Stefanem vytvoří nového a nebezpečného nepřítele,Stefan se ocitne v nebezpečné situaci. Damon a Elena se snaží přesvědčit Alaric, aby s nimi spolupracoval a pomohl Stefanovi. Matt doufá, že jeho matka, Kelly zůstane v Mystic Falls. Caroline se v bouři porouchá auto a objeví něco děsivého, co šokuje všechny obyvatele města.

1x16 - There Goes Neighborhood - Popis

14. června 2012 v 10:53 | Pocahontas
Anna přivede nečekaného hosta, když oplácí návštěvu Damonovi. Elena, Stefan, Caroline a Matt jdou trapné na rande ve čtyřech, kde Stefan a Matt zjistí, že mají něco společného. Jenna se sejde se svojí starou přítelkyní Kelly. Jeremyho vztah s Annou nabere nečekaný směr.

1x15 A Few Good Men - Popis

14. června 2012 v 10:41 | Pocahontas
Matt a Caroline, jsou překvapeni náhlým příchodem matky Matta, Kelly. Stefan a Elena jsou velice znepokojeny novým postojem Damona. Šerifka Forbes se zeptá Damona, zda nechce být součástí v jedné aukci svobodných mládenců. Alaric zjistí šokující tajemství o své minulosti. S pomocí Jenny a Stefana, se Elena rozhodne zjistit vše, co může její biologické matce, ale pravda může být horší než si dokáže představit.

1x14 Fool Me Once - Popis

14. června 2012 v 10:40 | Pocahontas
Stefan pomůže Eleně a Bonnie z nebezpečné situace. Jeremy pozve Annu na párty v lese, ale netuší, že Anna má vlastní důvody, proč se s ním chce sejít. Stefan, Damon a Elena pracují s Bonnie a její babičkou na otevření hrobky, všichni jsou překvapení tím na co přijdou.

1x13 Children of the Damned - Popis

14. června 2012 v 10:38 | Pocahontas
Stefan a Damon vzpomínají na dávné činy obyvatel Mystic Falls, včetně jejich otce a Pearl, vedoucí k děsivým činům, které způsobyly hádky v jejich vztahu. Bonnieno rande s Benem se zvrtne překvapujícím směrem. Elena pomáhá Stefanovi a Damonovi v hledání chybějícího deníku, který patřil jednomu z Gilbert předků. Stefan zjistí proč se Alaric zajímá o deník i historii města. Damon přijde na to, že se jeho stará známost vrátila do města s plánem, který chápe.
 
 

Reklama